Představení společnosti

Naše společnost SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. se od svého založení roku 1994 specializuje na strojírenskou zakázkovou výrobu. Tradice, ke které se hrdě hlásíme je ovšem mnohem delší, základy byly položeny již v roce 1959.

Pečlivě vybudovaná technická příprava výroby a logistické oddělení nám umožňuje převést individuální požadavky zákazníka do kompletní výrobní dokumentace. Díky širokému strojnímu vybavení a výrobním možnostem pak následně realizujeme výrobu přesných obráběných dílců, veškeré zámečnické práce včetně svařování speciálních materiálů, CNC pálení a ohýbání plechů, finální povrchovou úpravu lakováním a kompletní elektroinstalaci včetně výroby rozvaděčů. Pro námi vyrobené stroje dále zajišťujeme montáž, záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů.

Vzhledem k zaběhnutému systému zakázkové výroby, výrobním možnostem společnosti, dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem našich pracovníků jsme schopni uspokojit náročné požadavky zákazníka na kompletní zpracování a výrobu složitých strojních zařízení ve vysoké kvalitě.

Ve společnosti pracuje 160 stálých zaměstnanců ve 2 výrobních závodech nacházejících se na okraji města Znojma. V našich závodech naleznete celkem 6700 m² výrobních ploch a 3700 m² krytých skladových ploch. Výrobu zajišťujeme v 8 výrobních halách vybavených mostovými jeřáby o nosnosti do 10 tun. Od roku 2006 je ve společnosti zaveden systém managementu kvality ISO 9001, který byl v roce 2014 rozšířen o certifikaci procesu svařování ISO 3834-2.

Z1letadlo Z1spravni Z2letadlo
Letecký pohled závod 1 Správní budova Letecký pohled závod 2

Využívání nejnovějších CAD, CAM konstrukčních systémů nám umožňuje produktivní vývoj a inovaci našich výrobků a rychlé zpracování dokumentace zákazníka v celé šíři standardních formátů. Dlouholetá spolupráce se zahraničními odběrateli přinesla do společnosti vysoký standard nejenom v samotné výrobě a dosahované kvalitě, ale i vysokou technickou úroveň zpracování jak technické tak výrobní dokumentace. Zavedený komplexní ERP informační systém umožňuje současné zpracování velkého množství zakázek, průběžné odvádění výroby po jednotlivých operacích a operativní přehled o stavu všech zakázek.

Hlavní složky našeho výrobního programu:

  • kooperační opakovaná výroba strojů pro automatizaci manipulace s plechy k laserovým pálícím strojům
  • výroba strojního zařízení do linek na obalové sklo(pásové chladící pece, dávkovače skloviny, komorové pece, dopravníkové systémy a další)
  • výroba pekařských pásových pecí (cyklotermické modulární pece CPMP)
  • kooperační zakázková výroba dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka

Většina naší produkce je určena na export, především do západní Evropy a jeho podíl se dlouhodobě pohybuje okolo 80 %.

Podrobnější údaje o našem výrobním programu naleznete zde: Nabízené produkty


Fotogalerie, Video

Photogallery


Vítejte!

Společnost s více než 60letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Rychlé zprávy

09.11.2019

Při příležitosti 25. výročí založení naší společnosti (1994) se uskutečnil na Závodě 2 „Den otevřených dveří pro současné a bývalé zaměstnance včetně jejich rodinných příslušníků.

01.11.2019

Dochází ke změně organizační struktury společnosti zřízením nové pozice Finanční ředitel, kterou obsadil Ing. Zdeněk Durna. Současně byla zřízena pozice Vedoucí účetnictví a controllingu, kterou obsadil Ing. Oldřich Socha.

14.10.2019

Proběhla kolaudace nově vybudované dusíkové stanice pro zásobování pracoviště laseru technickým plynem, která umožňuje zrychlení a zefektivnění laserového pálení.

15.12.2018

Pořízení mobilního měřicího systému FARO Laser Tracker Vantage, který umožňuje přesně změřit a vyhodnotit složité tvary výrobků až do 35 m.