Vydařený výlet za poznáním a gastronomií

Každoročně se snažíme podniknout nějaký tématicky zajímavý výlet, který obohatí naše zážitky včetně prožití příjemné gastronomické události. Nejinak tomu bylo 23.11.2013, kdy jsme se vydali na návštěvu naší sesterské společnosti Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. spojené s prohlídkou nedalekého pivovaru Svijany.

Cesta probíhala dle harmonogramu, vcelku rychle. Na místě nás přivítalo krásné slunečné počasí a kolegové z firmy nám předvedli výrobní prostory, ukázali  velkou portálovou frézu a nové paletové zásobnikové frézovací CNC centrum. V poklidném tempu jsme zvědavě prošli několika výrobními prostorami, omrkli dílny a za natěšeného stavu se přesunuli do bezesporu všemi očekávaného pivovary Svijany.

Prohlídce pivovaru předcházel chutný oběd, kde jsme si mohli pochutnat na specialitách místního kuchaře a svoji žízeň uhasili výborným pivkem místního pivovaru :-)

Komentovaná prohlídka pivovaru Svijany připravila bezesporu nejednomu z nás jak chuťový, tak i informačně obohacující zážitek ohledně kvality, chutě a výroby piva.

Tento zájezd byl zpětně hodnocen mezi zúčastněnými jako velmi vydařený, který zanechal v paměti spoustu pěkný okamžiků a přinesl tak potřebné odreagování velké většině.

Vítejte!

Společnost s více než 50letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Novinky

04.12.2018 - Vánoční setkání s bývalými kolegy

Již od založení společnosti SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. v roce 1994 držíme krásnou tradici pravidelných předvánočních setkání s našimi bývalými zaměstnanci, kteří již užívají důchodu. I letos tomu nebylo jinak a  pozvání přijalo více jak 60 bývalých kolegů.

13.3.2018 - Pozvánka na veletrh Modern Bakery Moskva

Naše společnost se v termínu 12.3 - 15.3.2018 zúčastní veletrhu Modern Bakery Moscow, který je mezinárodním veletrhem pekařství a cukrářství pořádaným v Moskvě již od roku 1995.