Vydařený výlet za poznáním a gastronomií

Každoročně se snažíme podniknout nějaký tématicky zajímavý výlet, který obohatí naše zážitky včetně prožití příjemné gastronomické události. Nejinak tomu bylo 23.11.2013, kdy jsme se vydali na návštěvu naší sesterské společnosti Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. spojené s prohlídkou nedalekého pivovaru Svijany.

Cesta probíhala dle harmonogramu, vcelku rychle. Na místě nás přivítalo krásné slunečné počasí a kolegové z firmy nám předvedli výrobní prostory, ukázali  velkou portálovou frézu a nové paletové zásobnikové frézovací CNC centrum. V poklidném tempu jsme zvědavě prošli několika výrobními prostorami, omrkli dílny a za natěšeného stavu se přesunuli do bezesporu všemi očekávaného pivovary Svijany.

Prohlídce pivovaru předcházel chutný oběd, kde jsme si mohli pochutnat na specialitách místního kuchaře a svoji žízeň uhasili výborným pivkem místního pivovaru :-)

Komentovaná prohlídka pivovaru Svijany připravila bezesporu nejednomu z nás jak chuťový, tak i informačně obohacující zážitek ohledně kvality, chutě a výroby piva.

Tento zájezd byl zpětně hodnocen mezi zúčastněnými jako velmi vydařený, který zanechal v paměti spoustu pěkný okamžiků a přinesl tak potřebné odreagování velké většině.

Vítejte!

Společnost s více než 50letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Novinky

4.12.2017 - Nové pracoviště laserového řezání plechů

Dne 30.11.2017 bylo uvedeno do provozu nové technologické pracoviště pro pálení plechů laserem. Pro umístění nové technologie bylo nutno prodloužit stávající halu plazmového řezání o dalších 3,8 m. Původní plazmový pálící stroj byl nahrazen novým optickým laserovým pálícím strojem ByStar Fiber o výkonu 6kW od firmy Bystronic pro pálení plechů do rozměru 3000x1500mm.

10.6.2017 - Zájezd do Prahy

Při příležitosti Dne dětí se dne 10.6.2017 pořádal výlet pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Vydali jsme se do Prahy na prohlídku Muzea voskových figurín, plavbu lodí po Vltavě a návštevu ZOO Troja.

4.5.2017 - Instalován nový mostový jeřáb o nosnosti 8t

Minulý měsíc proběhla montáž druhého mostového jeřábu GIGA o nosnosti  8t s dálkovým ovládáním na naši nejnovější montážní hale E.