Vydařený výlet za poznáním a gastronomií

Každoročně se snažíme podniknout nějaký tématicky zajímavý výlet, který obohatí naše zážitky včetně prožití příjemné gastronomické události. Nejinak tomu bylo 23.11.2013, kdy jsme se vydali na návštěvu naší sesterské společnosti Sklostroj Turnov CZ, s.r.o. spojené s prohlídkou nedalekého pivovaru Svijany.

Cesta probíhala dle harmonogramu, vcelku rychle. Na místě nás přivítalo krásné slunečné počasí a kolegové z firmy nám předvedli výrobní prostory, ukázali  velkou portálovou frézu a nové paletové zásobnikové frézovací CNC centrum. V poklidném tempu jsme zvědavě prošli několika výrobními prostorami, omrkli dílny a za natěšeného stavu se přesunuli do bezesporu všemi očekávaného pivovary Svijany.

Prohlídce pivovaru předcházel chutný oběd, kde jsme si mohli pochutnat na specialitách místního kuchaře a svoji žízeň uhasili výborným pivkem místního pivovaru :-)

Komentovaná prohlídka pivovaru Svijany připravila bezesporu nejednomu z nás jak chuťový, tak i informačně obohacující zážitek ohledně kvality, chutě a výroby piva.

Tento zájezd byl zpětně hodnocen mezi zúčastněnými jako velmi vydařený, který zanechal v paměti spoustu pěkný okamžiků a přinesl tak potřebné odreagování velké většině.

Vítejte!

Společnost s více než 60letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Rychlé zprávy

09.11.2019

Při příležitosti 25. výročí založení naší společnosti (1994) se uskutečnil na Závodě 2 „Den otevřených dveří pro současné a bývalé zaměstnance včetně jejich rodinných příslušníků.

01.11.2019

Dochází ke změně organizační struktury společnosti zřízením nové pozice Finanční ředitel, kterou obsadil Ing. Zdeněk Durna. Současně byla zřízena pozice Vedoucí účetnictví a controllingu, kterou obsadil Ing. Oldřich Socha.

14.10.2019

Proběhla kolaudace nově vybudované dusíkové stanice pro zásobování pracoviště laseru technickým plynem, která umožňuje zrychlení a zefektivnění laserového pálení.

15.12.2018

Pořízení mobilního měřicího systému FARO Laser Tracker Vantage, který umožňuje přesně změřit a vyhodnotit složité tvary výrobků až do 35 m.