Archiv událostí

Oslava DNE DĚTÍ v Merlinově světě

Naše společnost myslí i na ty nejmenší a odrůstající. Děti zaměstnanců mohou v průběhu června oslavit svůj Den dětí roku v Merlinově světě na Hatích, kam obdrželi žetony na nejrůznější atrakce.

Poté co se vydovádí, určitě uvítají možnost občerstvení v Merlinově bistru, do kterého každé dítě získalo rovněž poukázku na něco malého k zakousnutí a utišení žízně.

Přejeme hezké počasí a hodně zábavy!

 

Květnový bowlingový turnaj

V měsíci květnu 2013 se 9 odvážných tříčlenných družstev odhodlalo změřit své síly v bowlingovém turnaji, který se odehrál na herně v Přímětickém bowling-baru. K vidění byly náhozy, za které by leckterý fanoušek zajásal, tak i takové jenž plně vystihne známé motto "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se".

Po fantastickém výkonu vyhrálo družstvo Z2, před Správňáky a týmem Plazma. Blahopřejeme!

 

Nohejbal

Poslední prázdninový víkend 2012 jsme zaměřili pozornost na sportovnímu vyžití a jako v loňském roce uspořádali nohejbalový trunaj. O dostatečný přísun energie k sportovnímu zápolení se zasloužilo opékané selátko, které vábně lákalo svojí vůní naše chuťové buňky.

O zasloužené vítězství a pohár pro nejlepší družstvo se mezi sebou utkalo 8 družstev, rozdělených do dvou skupin.

Ač se letošní počasí nevyvedlo podle úplných představ, účast byla hojná a celkový dojem z pořádané akce můžeme hodnotit jako podařený. Nešlo o to vyhrát, ale pobavit se! Přes drobná zranění, která lze přičítat obrovskému nasazení, jenž aktéři do hry vložili, nebyl nikdo omezen v pracovním procesu následující dny.

 

Zájezd do Heřmanovy Hutě

S nemalým očekáváním a za velkého zájmu jsme 23.9.2011 absolvovali zájezd do sklárny v Heřmanově Huti, do které naše společnost dodala a instalovala technologické zařízení. Naši zaměstnanci tak měli jedinečnou příležitost vidět v ostrém provozu výrobu skleněných obalů  tzv. lékovek, které putují výrobou na pásových dopravnících, kter naše firma dodala.

Po zajímavé prohlídce sklárny  jsme avštívili Plzeňský pivovar. Ten je věhlasný svojí prohlídkovou trasou - Pilsner Urquel s ochutnávkou originálního nepasterovaného piva, což bylo náležitě kvitováno.

Vítejte!

Společnost s více než 50letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Novinky

04.12.2018 - Vánoční setkání s bývalými kolegy

Již od založení společnosti SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. v roce 1994 držíme krásnou tradici pravidelných předvánočních setkání s našimi bývalými zaměstnanci, kteří již užívají důchodu. I letos tomu nebylo jinak a  pozvání přijalo více jak 60 bývalých kolegů.

13.3.2018 - Pozvánka na veletrh Modern Bakery Moskva

Naše společnost se v termínu 12.3 - 15.3.2018 zúčastní veletrhu Modern Bakery Moscow, který je mezinárodním veletrhem pekařství a cukrářství pořádaným v Moskvě již od roku 1995.