Archiv událostí

Oslava DNE DĚTÍ v Merlinově světě

Naše společnost myslí i na ty nejmenší a odrůstající. Děti zaměstnanců mohou v průběhu června oslavit svůj Den dětí roku v Merlinově světě na Hatích, kam obdrželi žetony na nejrůznější atrakce.

Poté co se vydovádí, určitě uvítají možnost občerstvení v Merlinově bistru, do kterého každé dítě získalo rovněž poukázku na něco malého k zakousnutí a utišení žízně.

Přejeme hezké počasí a hodně zábavy!

 

Květnový bowlingový turnaj

V měsíci květnu 2013 se 9 odvážných tříčlenných družstev odhodlalo změřit své síly v bowlingovém turnaji, který se odehrál na herně v Přímětickém bowling-baru. K vidění byly náhozy, za které by leckterý fanoušek zajásal, tak i takové jenž plně vystihne známé motto "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se".

Po fantastickém výkonu vyhrálo družstvo Z2, před Správňáky a týmem Plazma. Blahopřejeme!

 

Nohejbal

Poslední prázdninový víkend 2012 jsme zaměřili pozornost na sportovnímu vyžití a jako v loňském roce uspořádali nohejbalový trunaj. O dostatečný přísun energie k sportovnímu zápolení se zasloužilo opékané selátko, které vábně lákalo svojí vůní naše chuťové buňky.

O zasloužené vítězství a pohár pro nejlepší družstvo se mezi sebou utkalo 8 družstev, rozdělených do dvou skupin.

Ač se letošní počasí nevyvedlo podle úplných představ, účast byla hojná a celkový dojem z pořádané akce můžeme hodnotit jako podařený. Nešlo o to vyhrát, ale pobavit se! Přes drobná zranění, která lze přičítat obrovskému nasazení, jenž aktéři do hry vložili, nebyl nikdo omezen v pracovním procesu následující dny.

 

Zájezd do Heřmanovy Hutě

S nemalým očekáváním a za velkého zájmu jsme 23.9.2011 absolvovali zájezd do sklárny v Heřmanově Huti, do které naše společnost dodala a instalovala technologické zařízení. Naši zaměstnanci tak měli jedinečnou příležitost vidět v ostrém provozu výrobu skleněných obalů  tzv. lékovek, které putují výrobou na pásových dopravnících, kter naše firma dodala.

Po zajímavé prohlídce sklárny  jsme avštívili Plzeňský pivovar. Ten je věhlasný svojí prohlídkovou trasou - Pilsner Urquel s ochutnávkou originálního nepasterovaného piva, což bylo náležitě kvitováno.

Vítejte!

Společnost s více než 50letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializovaná nejen na dodávky strojů pro sklářský průmysl, ale také pekařské pece a kooperační zakázkovou výrobu dílců a celých strojů dle dokumentace zákazníka...

Čtěte více

Novinky

4.12.2017 - Nové pracoviště laserového řezání plechů

Dne 30.11.2017 bylo uvedeno do provozu nové technologické pracoviště pro pálení plechů laserem. Pro umístění nové technologie bylo nutno prodloužit stávající halu plazmového řezání o dalších 3,8 m. Původní plazmový pálící stroj byl nahrazen novým optickým laserovým pálícím strojem ByStar Fiber o výkonu 6kW od firmy Bystronic pro pálení plechů do rozměru 3000x1500mm.

10.6.2017 - Zájezd do Prahy

Při příležitosti Dne dětí se dne 10.6.2017 pořádal výlet pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Vydali jsme se do Prahy na prohlídku Muzea voskových figurín, plavbu lodí po Vltavě a návštevu ZOO Troja.

4.5.2017 - Instalován nový mostový jeřáb o nosnosti 8t

Minulý měsíc proběhla montáž druhého mostového jeřábu GIGA o nosnosti  8t s dálkovým ovládáním na naši nejnovější montážní hale E.